Adm Assistant to Adm Supervisor Promotion













                             ADM ASSISTANT TO ADM SUPERVISOR PROMOTION 







S.L.NO Name Present Circle Alloted Circle.

1 W. R. Punniaraj chennai /central Udumalpet

2 S. Vijayakumar CE/D/Madurai Sivagangai

3 M.Inbavalli CMC /Madurai Valuthan GTPS /Ramnad

4 M.Veil Rathinam Virudhunagar Virudhunagar

5 S. Subramanian TTPS VGTPS/Ramnad

6 M. Paulchamy Madurai Ramnad

7 K.Anbuselvan Dindugul Dindugul

8 V.Vasanthi ETPS ETPS

9 P,Manimekalai Trichy/metro Karur

10 S.Santhi Madurai/metro Dindugul

11 R.Sitharanjan Madurai/metro Ramnad

12 M.Senthil Athiapan Madurai virdhunagar

13 T.R. Vijayalakshmi Kovai./North Kovai/South

14 K.Sampath Udumalpet Udumalpet

15 A.Maria James Kanyakumari Tuticorin

16 P.Rajendran Udumalpet G/Kadamparai

17 S.Jalaja Kanyakumari Tuticorin

18 M.Senthil Kumar CE/D/Madurai Ramnad

19 P.R. Senthamilselvi Gobi Gobi

20 D.Sarojadevi Kanyakumari Tuticorin

21 S. Shanmuganathan sivagangai Sivagangai

22 P.Vijayarengalakshmi  Madurai virdhunagar

23 V.S. Vasudevan CE/D/Villupuram Villupuram

24 U.Lakshminarayanan Villupuram Villupuram

25 R.Krishnaveni TTPS TTPS

26 Veni Soundarajan Chennai South Chenglepet

27 L.K.R.Jpavathi Madurai /Metro virdhunagar

28 P.Selvi Madurai Namakkal

29 C.Vanitha Chennai/South Chenglepet

30 M. Sakthivel Villupuram Chenglepet

31 O.J. Jernad Benedict Chennai/North Chenglepet

32 G.Kaladaran CE/D/Tirunelveli Tirunelveli

33 S.Iruthaya Ponraj NCTPS Tirupathur

34 S.Jayarani sivagangai Ramnad

35 D.Balachandran Chennai/South Kancheepuram

36 S.Ammer Batcha Tanjavur Perambalur

37 J.Samuel Prabhudoss Tirunelveli Namakkal

38 P.Nallusamy CE/P/Trichy CE/P/Trichy

39 S.Prabhavathy Nagai Villupuram

40 T.Gunasekaran Tanjavur Kutalam GTPS

41 K.Sarala Tiruvannamalai Tiruvannamalai

42 D.R. Sambathraj Tiruvannamalai Tiruvannamalai

43 A.Arokiasamy P&C/Kovai Kovai/South

44 S.Maheswaran Dharmapuri Dharmapuri

45 S.Geetha Chennai/Central Kancheepuram

46 A.Chitra Chennai/Central Dharmapuri

47 S.Meenambal Ramnad Ramnad

48 N.Geetha CE/D/Vellore Tirupathur

49 A.Sarojini Kovai/South Udumalpet

50 R.Vijaya Villupuram Villupuram

51 s.Kalaiselvi Salem H.P. / Bhavani

52 A. Dhanalakshmi Cuddalore CE/P/Villupuram

53 G.Shanmugavel Pudukottai Dharmapuri

54 A.Nagarajan Dindugul Dindugul

55 M.P. Veeraputhiran Virudhunagar VGTPS/Ramnad

56 M.Thavamani Vellore Tirupathur

57 R.Vasudevan Chennai/west Niligiris

58 T.Palanisamy Kovai /South Retd

59 K.Manimaran Vellore Kancheepuram

60 A.Selvaraju Chennai/west Civil/Emarald

61 G.Kannan Chennai/North Mettur Workshop

52 T.manohanran ETPS Udumalpet






















GENERAL SECRETARY

 






 

 

 


.